nurkowanie intro Hurghada

HURGHADA
5 star diving center
DIVERS
$ 70
$ 280
$ 180
Kurs nurkowania podstawowy
Nurkowanie INTRO
Kurs nurkowania zaawansowany
Hurghada Egipt Nurkowanie
nurkowanie Hurghada nurkowanie intro Hurghada Hurghada kurs nurkowania Baza nurkowa Hurghada nurkowanie Hurghada cennik
nurkowanie intro hurghada
...........................................................................
Kurs Nurkowania OWD hurghada
...........................................................................
kurs nurkowania aowd hurghada
  kurs padi  

Hurghada nurkowanie intro

Witamy w Hurghadzie, w podwodnym świecie raf koralowych Morza Czerwonego. Świecie, który urzeka różnorodnością barw, form życia, gdzie widoczność pod wodą sięga czasami ponad 50 metrów a ciągu 10 min na rafie koralowej możemy spotkać więcej gatunków niż przez 10 godzin w tropikalnej dżungli. W Hurghadzie zobaczycie to, co do tej pory oglądaliście tylko na ekranach telewizorów w filmach przyrodniczych. Przepustką do tego świata jest program DSD (nurkowanie intro Hurghada).

Nurkowanie Intro Hurghada

Naszą wycieczkę "nurkowanie Intro" rozpoczynamy od odebrania Was rano z hotelu w mieście Hurghada i przewiezienia do centrum nurkowego i na statek. Po wypełnieniu wszystkich dokumentów (kandydaci zostaną wypytani o stan zdrowia), statek ruszy w kierunku jednego z 40 miejsc nurkowych, które znajdują się w pobliżu Hurghady. Podczas rejsu rozpoczniemy szkolenie z teorii nurkowania, które potrwa ok. 40 min. Omówimy zasady bezpiecznego nurkowania intro. Gdy łódź zacumuje na jednej z raf koralowych koło Hurghady, ubieramy się w sprzęt nurkowy i wchodzimy do wody. Nurkowania odbywają nurkowania pod opieką instruktora nurkowania, który przez całe nurkowanie nie odstępuje na krok swojego podopiecznego. Maksymalna dopuszczalna głębokość nurkowania w programie nurkowanie intro Hurghada to 10 metrów, natomiast zwykle nurkujemy na głębokości około 6 - 8 metrów. By wziąć udział w nurkowaniu intro w Hurghadzie należy być ogólnie zdrowym i mieć skończone 10 lat.

Program nurkowanie intro Hurghada może być doskonałym wstępem do kursu nurkowania OPEN WATER DIVER, którego opis znajduje się tutaj.

Cena programu nurkowanie intro Hurghada zawiera:

  • Transfer z hotelu w Hurghadzie
  • Szkolenie przed nurkowaniem w języku polskim
  • 2 nurkowania intro z łodzi
  • Cały sprzęt nurkowy
  • Obiad i napoje na łodzi

Cena: 70 $

hurghada-nurkowanie-intro hurghada baza nurkowa

Nurkowanie - Hurghada - Egipt
email: hurghadadivers@gmail.com
Telefon Hurghada:+201142220857

 

Home   ::  Hurghada nurkowanie intro  ::    Kursy nurkowania Hurghada   ::   Baza nurkowa Hurghada    ::   Cennik Hurghada

Hurghada 2008 :: hurghadadivers@gmail.com :: Telefon Hurghada: 00201142220857