nurkowanie Hurghada

HURGHADA
five star
DIVERS
$ 65
$ 350
$ 200
Kurs nurkowania podstawowy
Nurkowanie INTRO
Kurs nurkowania zaawansowany
Hurghada Egipt Nurkowanie
nurkowanie Hurghada nurkowanie intro Hurghada Hurghada kurs nurkowania Baza nurkowa Hurghada nurkowanie Hurghada cennik
nurkowanie intro hurghada
...........................................................................
Kurs Nurkowania OWD hurghada
...........................................................................
kurs nurkowania aowd hurghada
  kurs padi  

Hurghada nurkowanie intro

Witamy w Hurghadzie, w podwodnym świecie raf koralowych Morza Czerwonego. Świecie, który urzeka różnorodnością barw, form życia, gdzie widoczność pod wodą sięga czasami ponad 50 metrów a ciągu 10 min na rafie koralowej możemy spotkać więcej gatunków niż przez 10 godzin w tropikalnej dżungli. W Hurghadzie zobaczycie to, co do tej pory oglądaliście tylko na ekranach telewizorów w filmach przyrodniczych. Przepustką do tego świata jest program DSD (nurkowanie intro Hurghada).

Nurkowanie Intro Hurghada

Naszą wycieczkę "nurkowanie Intro" rozpoczynamy od odebrania Was rano z hotelu w mieście Hurghada i przewiezienia do centrum nurkowego i na statek. Po wypełnieniu wszystkich dokumentów (kandydaci zostaną wypytani o stan zdrowia), statek ruszy w kierunku jednego z 40 miejsc nurkowych, które znajdują się w pobliżu Hurghady. Podczas rejsu rozpoczniemy szkolenie z teorii nurkowania, które potrwa ok. 40 min. Omówimy zasady bezpiecznego nurkowania intro. Gdy łódź zacumuje na jednej z raf koralowych koło Hurghady, ubieramy się w sprzęt nurkowy i wchodzimy do wody. Nurkowania odbywają nurkowania pod opieką instruktora nurkowania, który przez całe nurkowanie nie odstępuje na krok swojego podopiecznego. Maksymalna dopuszczalna głębokość nurkowania w programie nurkowanie intro Hurghada to 10 metrów, natomiast zwykle nurkujemy na głębokości około 7-8 metrów. By wziąć udział w nurkowaniu intro w Hurghadzie należy być ogólnie zdrowym i mieć skończone 10 lat.Hurghada nurkowanie intro

Program nurkowanie intro Hurghada może być doskonałym wstępem do kursu nurkowania OPEN WATER DIVER, którego opis znajduje się tutaj.

Cena programu nurkowanie intro Hurghada zawiera:

  • Transfer z hotelu w Hurghadzie
  • Szkolenie przed nurkowaniem w języku polskim
  • 2 nurkowania intro z łodzi
  • Cały sprzęt nurkowy
  • Obiad i napoje na łodzi

Cena: 65 $

hurghada-nurkowanie-intro hurghada baza nurkowa
 
 
 

Nurkowanie - Hurghada - Egipt email: hurghadadivers@gmail.com tel:+201142220857 (Viber, Whatsapp)